دسته‌بندی نشده

نکات خرید بهترین مارک سایه ابرو

توصیه می‌کنیم قبل از خرید سایه ابرو به نکات زیر توجه کنید:

۱- استفاده از سایه ابرو همانطور که گفته شد آسان‌تر و طبیعی‌تر از مداد ابرو است، اما برای کارایی خوب و ماندگار، لازم است یک محصول با کیفیت و مرغوب بخرید.

۲- علاوه بر اینکه سایه ابرو باید باکیفیت و مرغوب باشد، قلم‌ مو و براش آن هم اهمیت ویژه‌ای دارد و باید یک قلم موی حرفه‌ای برای استفاده از آن تهیه کرد.

۳- اگر می‌خواهید با یک تیر دو نشان بزنید به شما توصیه می‌کنیم در هنگام خرید سایه ابرو به سراغ مدل‌های دوکاره که برای چشم هم مناسب است؛ بروید.

۴- توصیه می‌کنیم هر گاه قصد خرید سایه ابرو داشتید، پالت‌های چند رنگ را انتخاب کنید که بتوان در موقعیت‌های مختلف از آن‌ها استفاده کرد. مثلا یک پالت با دو رنگ سایه انتخاب کنید که یک رنگ پالت مطابق رنگ طبیعی ابروهای شما باشد و رنگ دیگر را برای زمانی که ابروهایتان را رنگ می‌کنید، به کار ببرید.

۵- در زمان خرید هر محصول آرایشی و بهداشتی به پوشش و محفظه آن توجه کنید. اگر در بسته‌بندی مسئله غیر عادی مشاهده کردید و متوجه شدید درب آن مشکلی دارد، احتمال فاسد بودن محصول بالاست و لازم است از خرید آن خودداری کنید.

۶- تاریخ انقضای محصول را حتما چک کنید.

۷– به خاطر داشته باشید محصولاتی مانند مداد و سایه ابرو که مستقیم با اجزای مهم بدن در تماس هستند، اگر فرمولاسیون استانداردی در تولید محصول نداشته باشند ممکن است باعث ریزش ابروها شوند و به سلامت شما خدشه وارد کنند. پس هنگام خرید، از مواد اولیه تولید سایه هم که روی جلد نوشته شده، اطمینان پیدا کنید.

۸- به مشخصات ظاهری مانند ابعاد و نحوه بسته‌بندی محصول دقت کنید و موردی را انتخاب کنید که پاسخگوی نیاز شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید