سلامتی و تغذیه

روش کشیدن سایه ابرو، راز داشتن ابروهای زیبا

یکی از محصولاتی که در زیباتر کردن ابروها نقش مهمی دارد، سایه ابرو می‌باشد. اگر می‌خواهید درباره روش کشیدن ابرو با سایه بیشتر بدانید، حتما این مقاله را تا پایان با دقت بخوانید.

چگونه سایه ابرو بزنیم
ابروها به چشم‌ها نزدیک هستند و به همین خاطر اهمیت ویژه‌ای در صورت هر فرد دارند. زیبایی ابروها در زیبایی چشم‌ها و در نهایت زیبایی چهره موثر بوده و به همین خاطر از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

با بالا رفتن سن معمولا قسمت‌هایی از ابرو ریخته و کم پشت می‌گردد. اما این مسئله اصلا جای نگرانی ندارد چون به سادگی می‌توان ابروها را با مداد یا سایه ابرو پر کرد. در این مقاله قصد داریم روش کشیدن ابرو با سایه را برای شما توضیح دهیم.

در کشیدن ابروها باید این نکته را دقت کنید که معمولا دو ابرو از نظر شکل ظاهری تفاوت کمی با هم دارند و با صبر و حوصله باید هم ابروها را مرتب کرد و هم شکل مناسبی به آن‌ها داد.

اولین قدم برای استفاده از سایه ابرو، انتخاب رنگ مناسب برای آن است. اگر موهای تیره‌ای دارید، بهتر است رنگ ابرو دو درجه روشن تر از رنگ موها باشد ولی اگر رنگ موهایتان بلوند و خیلی روشن است، رنگ ابروها باید دو درجه تیره تر از رنگ موها انتخاب شود.

دیدگاهتان را بنویسید